Filtry
Włączone filtry:
Opinie o METGARD na Opineo.pl
Łącznie produktów: 4

Kotly c.o.

W Naszym sklepie rekomendujemy kotły producenta Kotły Bialek z Pleszewa.

W ofercie nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania znajdą Państwo propozycje urządzeń w dużym przedziale mocy: małe kotły CO o mocy 11 kW, kotły CO o mocy 14 – 27 kW oraz duże kotły CO o mocy 50 – 2000 kW. Wszystkie kotły CO Metgard wykonane są w najwyższym standardzie, z uwzględnieniem aktualnych wymagań środowiskowych oraz konsumenckich.

Do wyboru pozostaje rodzaj paliwa stosowanego w kotle CO – w ofercie znajdą Państwo kotły CO z podajnikiem na ekogroszek oraz pellet. Ciekawą propozycją są ekonomiczne i wygodne w eksploatacji kotły KLASTER5. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat 5klasy. 

Na wszystkie kotły CO z naszej oferty klient otrzymuje aż 5 lata gwarancji! Zachęcamy do zakupu ekologicznych pieców grzewczych Metgard – nasze urządzenia cechują się bardzo wysoką sprawnością grzewczą (ok. 88%), niezawodnością oraz uniwersalnością. Nie wiesz jaką moc kotła CO dobrać do swojego domu? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci kupić efektywnie i w najbardziej konkurencyjnej cenie na rynku!