Łącznie produktów: 18

Wędzarnie ogrodowe

Elektryczne wędzarnie ogrodowe ceny producenta

Zmęczeni napakowanym chemią i konserwantami jedzeniem, od którego pękają półki sklepowe lokalnych marketów? Kochasz smak w boczku, szynki, łososia lub dziczyzny smagniętej dymem z własnego ogrodu? Mamy rozwiązanie - własna wędzarnia ogrodowa! Wędzenie to znany z dziada pradziada proces konserwacji żywności. Korzystając ze sprawdzonej, tradycyjnej metody masz możliwość nadania unikalnego smaku oraz aromatu mięsiwu, rybom lub serom. Wszystko w sposób naturalny, wyłącznie z udziałem dymu. W zależności od tego, czy zastosujemy do wędzenia drewno bukowe, olchowe czy dębowe, możemy spodziewać się innego aromatu oraz barwy naszych potraw. Długotrwałe działanie dymu dostatecznie oczyści je z bakterii i grzybów. W zależności od preferencji oraz oczekiwanego efektu można wędzić na zimno (do 22°C), na ciepło (40°C), a także na gorąco ( 90°C).

Producent wędzarni ogrodowych

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty sprawdzonych marek, wykonane wyłącznie z gatunkowej blachy, wyposażone w deflektor, szyber, przepustnice i ergonomiczne rączki oraz uchwyty. Oferujemy całą gamę asortymentu, w tym termometry do wędzenia na długo, ruszty grillowe, kolanka i rurki, a także literaturę, która pozwoli postawić amatorom wędzenia pierwsze kroki w tej starej sztuce konserwowania żywności. Aktualnie niemal na cały asortyment obniżamy ceny!

Jako producent wędzarni (strona firmowa: www.kotly-bialek.pl/wedzarnia-ogrodowa) oferujemy jednocześnie wykonanie wędzarni pod specjalne zamówienie – jeśli szukasz wędzarni, której nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami – znajdziemy rozwiązanie! Jeśli Twój koszyk przekroczy wartość 350 złotych, to koszty dostawy powyżej tej ceny pokryjemy za Ciebie!